Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Haruni - Te Gjithe Sot Po Duan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  25

Po shkelqen nje drite e re ne syte e tu,
Dhe e ndjej vemendjen tende sje ketu,
Po e ndal diku veshtrimin, perballe teje nuk jam une
Ma ke thyer ti besimin,s'mund te jete keshtu ne fund

Ref.
Te gjithe sot po duan ne jo, ne jo ,ne jo
Dhe ti sot po thua une jo, une jo, une jo
Per ty eshte e thjeshte, te dua si diell
Dhe zhdukesh si neser, mos qesh pa deshire aktore e mire e shfaqjes se vjeter

Si do mundja mos ti doja syte e tu,
Me shkelqimin qe me shihje ti dikur
S'te rendon ty pesha e fajit, s'mund te jesh si une e di
Dhe pse sot kam syte e saj, jeta ime mbetesh ti

Ref.
Te gjithe sot po duan ne jo, ne jo ,ne jo
Dhe ti sot po thua une jo, une jo, une jo
Per ty eshte e thjeshte, te dua si dje
Dhe zhdukesh si neser, mos qesh pa deshire aktore e mire e shfaqjes se vjeter
Te gjithe sot po duan...(x2)


Ky tekst u dërgua nga MariaKlajdi Haruni
Publikimi: 05/06/2011
Festivali: Top Fest 8
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Klajdi Haruni - Te Gjithe Sot Po Duan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Gjithe Sot Po Duan".
3. Video është e këngës "Te Gjithe Sot Po Duan", por nuk këndohet nga Klajdi Haruni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klajdi Haruni:


Komente 0