Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Haruni - Obobo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  38

u merzita duke dal, u merzita tu mos dal
u merzita duke pire,u merzita tu mos pi
uuu merzita pa shpirtin tim binjak
nuk dorzohem do ta kerkoj dhe pak
( kuuurr s'ke per ta gjete)

ref 2X:
o bobo o bobo shpirtin ku ta gjeje
o bobo o bobo asanej as knej
o bobo o bobo pse vuaj vete une
( leri llafet lali se ke mbete me shkum).

u merzita duke gjujte,u merzita tu mos gjujte
u merzita duke dashte,u merzita tu mos dashte
uuu merzita pa shpirtin tim binjak
nuk dorzohem do ta kerkoj dhe pak
( kuuurr s'ke per ta gjete).

ref 2X:
o bobo o bobo shpirtin ku ta gjeje
o bobo o bobo asanej as knej
o bobo o bobo pse vuaj vete une
( leri llafet lali se ke mbete me shkum).

o bobo hajdeeee o bobo opaaaa
o bobo hajdeeee shpirtin ku ta gjeje
o bobo o bobo as anej as knejj
o bobo o bobo o bobo
pse vuaj vetem une o bobo o bobo
( leri llafet lali se ke mbete me shkum).


Ky tekst u dërgua nga DonaKlajdi Haruni
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/12/2015
Festivali: Kënga Magjike 2015
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Klajdi Haruni - Obobo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Obobo".
3. Video është e këngës "Obobo", por nuk këndohet nga Klajdi Haruni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Klajdi Haruni:


Komente 0