Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Haruni - Jetë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Ik, jeta ime
Ik, nuk të ndaloj
Ti, me gabimet, do vazhdosh njësoj
Ik, jeta ime
Ti ik, nuk të ndaloj
Prap me gabime, do vazhdosh njësoj

Nuk të mbaj dot, zemër
Nëse ndihesh bosh
Ndoshta dje ti më ke dashur
Pak më shum se sot
Dhe pse unë mundohem
S'kam asgjë në dorë
Nëse ti e ke vendosur
S'te mbaj dot me zor

Ik, jeta ime
Ik, nuk të ndaloj
Ti, me gabime, do vazhdosh njësoj
Ik, jeta ime
Ti ik, nuk të ndaloj
Prap me gabime, do vazhdosh njësoj

E kujtoj, më thoje
"Të du kshtu si je"
Deri ktu si erdhëm, zemër?
Kush ndryshoj nga ne?
S'kam për se të lutem,
Ti e di të du
Ndoshta do të mbushet shpirti
Kur të jesh pa mu

Ik, jeta ime
Ik, nuk të ndaloj
Ti, me gabime, do vazhdosh njësoj
Ik, jeta ime
Ti ik, nuk të ndaloj
Prap me gabime, do vazhdosh njësoj


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Klajdi Haruni
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/02/2020
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Alexander Video & Imagine Films


Klajdi Haruni - Jetë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetë".
3. Video është e këngës "Jetë", por nuk këndohet nga Klajdi Haruni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Klajdi Haruni:


Komente 1