Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdjan Torra

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Klajdjan Torra është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 3 Janar 2018, Klajdjan Torra publikon videoklipin "Floket E Verdha". Më datë 1 Gusht 2018, Klajdjan Torra publikon videoklipin "Shqiperia Jone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kujtim Beqaj

Perlat Merko

Ervis Behari

Lutfi Goga

Klodjan Meçka

Saimir Menkaj

Kreshnik Alikaj (Niku)

Feti Janca

Rudi Hasanllari

Rei Likaj

Tags: Klajdjan Torra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet