A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Klajvert - Edhe Pak


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6

09/10/2017

2017-10-09T16:00:05

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Petro Xhori

Orkestrimi:

Dj Jojo

Video Produksioni:

ND Film Pro


Refreni:
Te lutem edhe pak
Per ty une kam shume mall
Ti zemer rri dhe pak...

Strofa 1:
Sa shume vite pa u par
Edhe lotet me jan thar
Apo vjen, vetmia t'dhemb
Po mungon ne krahet e mij
perse me thuaj ti
Kur ndanim fjalen dashuri.
Te ndjej akoma dhe pse vitet ne na ndajn
Te kujtoj sa here qe syt e mij do qajn.

Refreni:
Te lutem edhe pak
Per ty une kam shume mall
Ti zemer rri dhe pak...

Strofa 2:
Per ty une do te pres
ndoshta dhe 1000 vjet
Per ne eshte pak edhe 1 jet.
Po mungon ne krahet e mij
perse me thuaj ti
Kur ndanim fjalen dashuri.
Te ndjej akoma dhe pse vitet ne na ndajn
Te kujtoj sa here qe syt e mij do qajn.

Refreni:
Te lutem edhe pak
Per ty une kam shume mall
Ti zemer rri dhe pak...


Ky tekst u dërgua nga Kristina


teksteshqip.com © 2007 - 2018