Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Klani Shqiptar - Autokton Jom  (Feat. Argo)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/04/2015

2015-04-04T18:05:49

Featuring

ArgoKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Autokton Jom" kënduar nga Klani Shqiptar.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Klani Shqiptar i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Klani Shqiptar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet