Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klea Çutra - Ditëlindja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Syte i hapa ne mengjes,
kishte diell dhe pak vese,
ditelindjen sot e kam,
oho sa e lumtur jam.

Do me vijne shoqet mua,
i kam motra sa i dua,
sa te behet ora tete,
do vij mami na theret.

Do te hame e do te pim,
do kendojme ne me gezim,
edhe torten do ta presim,
dhe qirinjte do ti ndezim.

Me urojne mua vertete,
sapo u be ora tete,
e i hap dhuratat shpejt,
sa te lumtur jemi krejt.


Ky tekst u dërgua nga  Zinche2018

Klea Çutra - Ditëlindja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditëlindja".
3. Video është e këngës "Ditëlindja", por nuk këndohet nga Klea Çutra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klea Cutra:


Komente 0