Më mbaj mend (për 1 muaj)


Klea Huta - Bla Bla Bla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bla Bla Bla".
3. Video është e këngës "Bla Bla Bla", por nuk këndohet nga Klea Huta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Klea Huta - Bla Bla Bla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  27

Muzika:

Elgit Doda

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

1 🔥

12/05/2018

2018-05-12T17:01:25+00:00It's K to the A!

Pas meje i le mendt,
Mesazh ne çdo MOMENT
lule per çdo dite
Si nuk u lodhe?
Provove me çdo kusht
me ma vjedh dashnine
Sa shume vrapove dhe bajat mu bone
kur mrapa mu po vjen
Si s'e kuptove sa shume e teprove
pse skena po le...

REF.:
Uh Bla Bla Bla
M'lodhe me lojra fjalesh
Uh Bla Bla Bla
E di ku do te dalesh
Uh Bla Bla Bla
A thu kur do te ndalesh
Uh Bla Bla Bla
O bla nanananana

Flet ti per mu me shoket e tu
se demek mu m'ke
A tju them per ty
sa shume je mundu
e prap me mu nuk je

Mburresh, kot mburresh
si trofe mu m'sheh
A mu m'lutesh, mu m'lutesh
sa me komplekse je

REF. 2x:
Uh Bla Bla Bla
M'lodhe me lojra fjalesh
Uh Bla Bla Bla
E di ku do te dalesh
Uh Bla Bla Bla
A thu kur do te ndalesh
Uh Bla Bla Bla
O bla nanananana


Ky tekst u dërgua nga KleaKartolina (3)

19
17
12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Klea Huta:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet