Official Video

Klea - Give Me Your Love


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/09/2019

2019-09-26T19:00:03

Video Produksioni:

DArt ChannelNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Give Me Your Love" kënduar nga Klea.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Give Me Your Love".
Videoklipi nga Klea i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Bonnie Tyler - Give Me Your Love

I can't help if the world is going crazy
And the headlines get more frightening everyday
Just as long as I'm in there with you baby
It's okay, it's okay

Give me your love
Give me more than enough
Oh baby I need you now...x3

I don't usually talk about my feelings
But with you there's such a lot I want to say
And as long as your the one that I believe in
It's okay, it's okay

Give me your love
Give me more than enough
Oh baby I need you now...x4

And as long as your the one that I believe in
It's okay, it's okay

Give me your love
Give me more than enough
Oh baby I need you now...x8

Bryan Adams - Give Me Your Love

I can fool myself for a night
Goin' on
Like I don't need you any more.

That's like walking in the dark.
Tel me now
That you'll give me all your love.

Oh, give me your love give me your love
Or nothing at all nothing at all.
Oh, give me your love.

I've been everywhere and here I go again
Looking out for me and
Leaving you behind.

But let me hold you just one time.
So will you give me your love,
I'll know that you'll be mine.

Oh, give me your love give me your love
Or nothing at all nothing at all
Oh, give me your love.
Më Shumë Këngë Nga Klea Jaku: