Klea Kasemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
BIOGRAFIA: Klea Kasemi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2016, Klea Kasemi merr pjesë në The Voice Of Albania 5. Në vitin 2017, Klea Kasemi merr pjesë në The Voice of Albania 6. Në Qershor 2019, Klea Kasemi merr pjesë në Zambaku I Prizrenit 2019 me këngën "Vallëzim Lamtumire". Në Shtator 2019, Klea Kasemi merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Endacake Zemre"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Megi Demiri

Deborah Dollapi

Nilsa Hysi

Elma

Endrita Kabashi

Dea Rifati

Erleta

Biondina Latifi

Adela

Alba Ymerhalili


Tags: Klea Kasemi

Krijo Një Kartolinë