Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klea - Vajzat Shqiptare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  29

...
...

REF.:
Jam goc shqiptare krenare
na njeh gjithe bota
n’ zemren tem valon flamuri
si muzika neper nota
Jam, jam, jam goc shqiptare
krenare na njeh gjithe bota
n’zemren tem valon flamuri
si muzika neper nota
Sku Sku Sku

...
...
Ajo munet me bo namin
nese qel instagramin
Ajo s'ka boyfriend
ajo nuk e sheh asnjonin
Ajo s've rimel
ftyra e saj eshte natyrale
Bile eshte e zgjut
Se esht goc shqiptare.

REF.:
Jam goc shqiptare krenare
na njeh gjithe bota
n’ zemren tem valon flamuri
si muzika neper nota
Jam, jam, jam goc shqiptare
krenare na njeh gjithe bota
n’zemren tem valon flamuri
si muzika neper nota
Sku Sku Sku

Ky tekst u dërgua nga Bruna Pr.Renditja: Top 200
Publikimi: 08/01/2020
Video Produksioni: EGO Films

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYKomente 3


Klea - Vajzat Shqiptare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajzat Shqiptare".
3. Video është e këngës "Vajzat Shqiptare", por nuk këndohet nga Klea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.