Më mbaj mend (për 1 muaj)

KleoNiki

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: KleoNiki është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 14 Shkurt 2020, KleoNiki publikon videoklipin "Unity", në bashkëpunim me Alban Ramosaj. Teksti i këngës u shkrua nga KleoNiki & Alban Ramosaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enkeleda Dervishi

Sarentina Cako

Katrin

Florida Dushku

Xhirjana

Marigona Vitia

Irida Pojani

Taunita

Neshi Cakolli

Lily N

Tags: Kleoniki


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet