Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klevi ABG's - Na Na (Feat. An$ & Marv1)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E EJ
NA NA NA
HEY HEY

EDHE ZONIN MU
PO MA N'GJONI PRAP
EDHE KONGEN KREJT
E KOM ATAK
SA HER DU
NXJERRI VEÇ FLAK
JU E KENI MIR'
PO S'KOM ME U NAL
DISA BOJN KOT
SE ME ZEMER ME DUN
TI QE M'SHAN
ME KONGEN TIME FLE GJUM
NESE TI ZDO
PRAP TI JE I RRESPEKTUM
PER KREJT KAM DASHNI
SHUM SHUM

ANS:
E KAM I BALL
QATY KU M'KA SHKRU ZOTI
ECI ME NI QELLIM
PARAPRIJ ÇDO LLOJ MOTI
QIMT E NANES JAN MUNU
MU ME M'NAL
QAQ HER SA JAN MUNU
QAQ HER UN JA KAM DAL
E TRASHIGOJ GJAKUN
E T'MADHIT KASTRIOT
S'JA L'SHOJ RRUGEN KUJT
PERVEÇ T'MADHIT ZOT'
KUSH JAM UN
E KUSH JE TI
KET GJO KREJT E DIN'
MU M'THRRASIN ABG
E TY, DESHTIM.

X2)
TURN ON THE LIGHTS
AND LOSE U'R F*CKIN' MIND
AND SHAKE U'R BODY TONIGHT
TONIGHTTT, TONIGHTTT

KLEVI:
NA NA NA NA NA
BOJ KONG SI AMERIKANA
ABG JAM O LALA
EDHE ZEMREN JA U FALA
FANSA QE PRESIN
PER ME HUDH NOJ HIT
PLANE QE HECIN
DIT E PER DIT
ZONAT QARKULLOJN
PER GRUPIN E RI
HAJDE KREJT I ZO
PER ABG

MARV1:
T'GJITH SI GRUP
I KOM UN N'ZEMER
S'KA NEVOJ ME PERMEN EMER
JU E DINI SE KUSH JENA
ABG GJAK E N'VENA
MUZIKA OSHT' GJITHÇKA E JONA
DHE KET KONG PER TE E BONA
PER QEF E PER HIT
NE KTE E KNONA
E DONI ME BASS
A ME SHUM ZONA
------------------------
SE DO ME DIT SE SI E BOJ
DONI ME DIT SE SI UN' KNOJ
PER KET GJO JAM UN' KTU
T'GJITHVE JU T'JUA SHPJEGOJ
E KAM MAR MIKROFONIN
ABG-JA OSHT' ME MU
A THU JOM MO I MIRI
PO CA DUHET ME I MSU

X2)
TURN ON THE LIGHTS
AND LOSE U'R F*CKIN' MIND
AND SHAKE U'R BODY TONIGHT
TONIGHTTT, TONIGHTTT

U U
LET'S GO
U U
YE YE
LET'S GO
U U
LET'S GO YE
U YE U
TONIGHTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
HAHAHAHAH
YEAH
AHAHAHAHH

GJITHMON' 3 SHKRONJA N'ZEMER
ABG NO NOW
M'JAN GDHEND THELL N'SHPIRT
ABG O OW
SI NDRROJ PER KURRGJO
ABG NO NOW
JETEN E LEJ PER TO
ABG HAH

KLEVI ABG'S
ANSI
MARV1
OKEJ HAH
KLEVI BEAT


Ky tekst u dërgua nga Giselda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Klevi ABG's
Publikimi: 30/12/2015


Klevi ABG's - Na Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Na".
3. Video është e këngës "Na Na", por nuk këndohet nga Klevi ABG's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klevi ABG's:


Komente 0