A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Klinti Çollaku - Kush Të Do


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/02/2019

2019-02-13T16:49:43

Music & Lyrics:

Klinti Çollaku

Production:

Marko Polo


E mbaj mend ditën kur më ike ti
Qielli ishte bërë i tëri gri
I mbaj mend sytë me lotë
Nuk ma shpjegoje dot
Si ndryshove? Më harrove?

REF.:
Kush të do ty zemra ime?
Askush si unë
A i mban mend gjithë gëzimet
që ti sillja unë?
Tani mbaji ti sytë me lotë
humbe dashurinë, s'e mbajte dot

Diku sot të pashë
S'kishe ndryshuar aspak
Por diçka kishte tek ti
një zemër bosh pa dashuri
Si ndryshove? Më harrove?

REF.:
Kush te do ty zemra ime?
Askush si une
A i mban mend gjithe gezimet
qe ti sillja une?
Tani mbaji ti syte me lote
humbe dashurine, s'e mbajte dot

REF. 2x:
Kush të do ty zemra ime?
Askush si unë
A i mban mend gjithë gëzimet
që ti sillja unë?
Tani mbaji ti sytë me lotë
humbe dashurinë, s'e mbajte dot

e-Cards (1)

2019-02-14 13:47:48
Kush të do ty zemra ime?
Askush si unë
A i mban mend gjithë gëzimet
që ti sillja unë?
Tani mbaji ti sytë me lotë
Humbe dashurinë, s'e mbajte dot

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019