A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Klordian Rama - Dasëm Po Ben Lala Gjoni


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/04/2019

2019-04-13T18:00:01

Lyrics:

Arben DukaSorry, this song lyrics is not yet available "Dasëm Po Ben Lala Gjoni" sung by Klordian Rama.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Dasëm Po Ben Lala Gjoni".
The music video from Klordian Rama attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019