Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodiana Vata

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  98
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Klodiana Vata është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore shkodrane. Klodiana Vata, ka nisur të këndojë që në moshën 6 vjeçare. Ka marrë pjesë në shumë kompeticione brenda dhe jashtë vendit. Njëri prej tyre është pjesëmarrja në “Les Voix De la Scene” në Lion të Francës ku fiton çmimin e parë dhe një bursë në shkollën e muzikës Aicom me drejtues Pierre Yves Duchesne (trajner i Lara Fabian). Klodiana Vata jeton ne Shkoder dhe ka qene pjesmarese ne shume evenimente muzikore. Me shume ka qene e perkrahur nga mami dhe ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

4 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Klodiana Vata, Klodjana Vata

Komente 4