Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodiana Vata - Shi Lodre  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  9

Orkestrimi:

Edi Balili

Komente

Asnjë Koment

06/08/2017

2017-08-06T19:00:01+00:00E huaj esht dita
kur syt trokasin
mungesen tende
qe lotin me merr
jetime esht bota
permbi qytete
kur nata sjell
tenden harres
dhe kjo distance
qe shi lodre me ngjan
e ndjej ne veten time
qe pran te kam
sa praan

REF :
E ndjej qe me lendon
e ndjeej , qe me besonn
kaam gabuar , eja me faal
e ndjej qe me mendon
e ndjeej , qe me degjon
kam gabuaar , eja me fal

dhe ky qast i bekuar
ku ti qesh syte
e un ketu gjendem
duke kenduar
hoo kam gabuar , eja me fal

REF :
E ndjej qe me lendon
e ndjeej , qe me besonn
kaam gabuar , eja me faal

shi lodre kjo kenge
nder fjale tek me kerkon
e un ketu gjendem , ketu

REF.:
E ndjej qe me lendon
e ndjeej , qe me besonn
kaam gabuar , eja me faal (x2)
e ndjej qe me mendon
e ndjeej , qe me degjon
kam gabuaar , eja me fal


Ky tekst u dërgua nga edri dani
Më Shumë Këngë Nga Klodiana Vata:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet