Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ku*vlliku Sheshit Sic E Do Partia

Nuk ka akoma asnjë votë

[10-05-2016]
Rap artisti KMC ka shkruar ne facebook-un e tij personal 1 status ne lidhje me kengetaret shqiptare qe marrin fame por jo nga muzika .

Klajdi S. Zenunllari

A ka ndonje "kengetare" qe duhet te vleresohet per "zerin" e saj ? Sepse shikoj cdo postim ne facebook ku shkruajn lloj lloj budallalliqe dhe publikojn foto nudo .
Apo per ato esht art edhe duke pozuar nudo ?
Te pakten mos merren me muzik se e degjeneruan muziken shqiptare fare .
E dim qe jeni nga ato me patent po tpakten mos e beni aq publike sa per te marr vemendjen e publikut .
Ku*vlliku sheshit sic e do partia .

Ky eshte reagimi qe vete KMC ka publikuar ne facebook .Dergoi: kzenunllariKomente 0