Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

KMC - Tradhëtare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/04/2016

2016-04-01T13:44:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tradhëtare" kënduar nga KMC.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dj-Fati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Vec per nje arsye ti me mua je
m`tradhton para syve ti tjetrin e ke
Ndoshta pret te them te dua
me mir lamtuumiiR
Zemer ti nuk din te duash kshtu qe je e lirë

Ref :
Udheto ti udheto qysh deshiron
Por skam besuar se po me tradhtonn
Para Zotit ti naj her ke me u denu
Se qfar ke humbur ti ke me kuptu

Fjala Tradheti te un nuk ze vend
nje e dashuruar nuk tradhton aq leht
Nuk kam zemer me t`thon t`duu
nuk muj me tu kthy
Me t`cu fjal pom vjen inati zemren ma ke thy . . .

Ref :
Udheto ti udheto qysh deshiron
Por skam besuar se po me tradhtonn
Para Zotit ti naj her ke me u denu
Se qfar ke humbur ti ke me kuptuMë Shumë Këngë Nga KMC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet