Më mbaj mend (për 1 muaj)

KMC - Me Beso  (Feat. Mc Loki)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/05/2013

2013-05-31T11:48:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Beso" kënduar nga KMC.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga KMC i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shkelqim Mavraj - Me Beso

Qysh prej asaj nate, nuk kam gjum në sy,
i mbushur me mekate, po vuaj për ty,
Unë e di se shumë gabova, ty shumë te lendova,
mua po me mbytë heshtja,po me vretë mua ngërgjegjia...

REF.:
Më beso, më beso oj zemer, i kam ra pishman,
vetëm ti dije te vertetën dhe kurrë mos ma falë...
Më beso, më beso oj zemër, se ishte gabim,
vetëm ti dua ta dishë edhe pse s'ka kthim...

Peshën e mekatit, gjithmonë do ta mbajë,
Për gabime t'mija, vetëm unë kamë faj...
Unë e di se shumë gabova...

REF.:
Më beso, më beso oj zemer, i kam ra pishman,
vetëm ti dije te vertetën dhe kurrë mos ma falë...
Më beso, më beso oj zemër, se ishte gabim,
vetëm ti dua ta dishë edhe pse s'ka kthim...

ReKorD Studio Production
Drinor Zymberi
Klarinet: Sinan Kajtazi

Evzi Kaja - Me Beso

Te me thuash çfare di ti
Nuk çuditem ti te besoj
Mos kerko ti veç kur ke nevoje
Midis endrrash per ty jetoj
Dhe nje kenge e bukur s'me sheron
Kur se di prane teje kush flen
Me surpriza s'dua qe te rroj
Dhe ne pritje nga nje perse

Ref...x2
Me beso kam nje peshe mbi vite
Me beso te merzitem nuk kam kohe
Jam i hapur pas loteve qe ti fal
Me beso ti sme ngroh

Po te heshtja une per ti
Ti nga kjo perfiton
Te gjitha vajzat njesoj jane
Pasqyren kane opsesion
S'dua me te rrezikoj
Sepse vitet nuk i bej loje
Pra dhe ti nuk ben pjese ne kete drame
Dhe pse dua s'mund te vazhdoj

Ref...x2
Me beso kam nje peshe mbi vite
Me beso te merzitem nuk kam kohe
Jam i hapur pas loteve qe ti fal
Me beso ti sme ngroh

...

Ref...x2
Me beso kam nje peshe mbi vite
Me beso te merzitem nuk kam kohe
Jam i hapur pas loteve qe ti fal
Me beso ti sme ngroh.

Lumni Tershana - Me Beso

Ndal nje her te them nje fjal ti shikoj ata dy sy te mos te kem aske Verdall te jemi vetem une dhe ti,
Kam nje mall te madh per ty kam nje got me dashuri
Kam nje diell plot ngrohtsi te ta fali vetem ty!

Ref:
Me beso shikom ne sy,
Me beso se ste genjej,
Dashurin qe kam per ty thell ne shpirtin tim e ndjej,

Sa shum te dua ty a e di sa vuaj per ty per asnjeri,
Qdo moment me ty e jetoj,
Eja ty te perqafoj, (2x)

Ne enderr me vjen ti per qdo nat,
vjen me puth kur jam ne shtrat,
shkeput gjumin ne mesnat jo se mdo a per inat,
Zjarr ne shpirt me pervelon kur kuptoj qe ti me don,
her e msheft her e me von e ne sy sma thua dot,

Ref: Me beso shikom ne sy,
Me beso se ste genjej,
Dashurin qe kam per ty thell ne shpirtin tim e ndjej,

Sa shum te dua ty a e di sa vuaj per ty per asnjeri,
Qdo moment me ty e jetoj,
Eja ty te perqafoj,

Re: Me beso shikom ne sy,
Me beso se ste genjej,
Dashurin qe kam per ty thell ne shpirtin tim e ndjej.

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga KMC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet