Më mbaj mend (për 1 muaj)


KMC - Na Na Na

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Na Na".
3. Video është e këngës "Na Na Na", por nuk këndohet nga KMC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

KMC - Na Na Na  (Feat. Blerina Matraku)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Muzika:

Gramoz Kozeli

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Blerina Matraku

23/05/2018

2018-05-23T16:00:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Na Na" kënduar nga KMC.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga KMC i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Edona Llalloshi - Na Na Na

Lutjet e mija, si duket
u plotesuan me ne fund
te ndjeja, e se dija
a ishe, i dashuruar sikur une
ishe i fshehur tek une per nje kohe
tash e verej sikur driten qe e shoh
ishe qellimi dhe fryma qe mar
s'ishte dashuri e shpejt
tjeter shije ka kur niset ndal, ngadal
na, na, na

Zemren, (zemren)
ta fala (ta fala)
ti mbaje, trajtoje me kujdes
prane teje, e gjall eshte
larg teje, o jam e bindur qe do vdes

Ishe i fshehur tek une per nje kohe
tash e verej sikur driten qe e shoh
ishe qellimi dhe fryma qe mar
s'ishe dashuri e shpejt
tjeter shije ka kur niset ndal, ngadal

Na, na, na...

Triumphi - Na Na Na

-Gjelbrim-
joo apet ky tipi,kujna tja prishi
dhipin ja prishi,sjom un aj tripi
une jom aj tipi,qe sdal pi gjipi
po shpis peace,ku je nis peace
sjom pizd peace,une jom npist peace ah
pisa ju bitcha,krejt e di shka
qysh shka,ik dika,lladik jahhh
pik ah?krejt jeni dikah
muzika palidhje,nqytetin tem
ngon edhe ti flen edhe ti
she edhe ti,po sdi edhe ti
pi edhe ti sod,kush je ti ti ti
Ref:
-Triumphi-
Naaa Kush jena na na na na hmm hajde nalna na na na hajde nalna hmm na na
-Gjelbrim-
pa pa pa.jom perpara PAPA
jom un me vetin,nuk jom me ata
qysh kush shka tha?
snita mir,AHA
bohet mir AHA
keq o tash,nkar pra
pi hala,ska ma
du hala,prit pra
aa?hajde ma,qysh?hajde ma
pret vet,ti vet,nkrevet i kreht vet
pres edhe test test,pret edhe vet vet
vret edhe menen,vret edhe femnen
tanen temen,cilen dush,tmush,ngush
rab lek,pret vet ti vetvet.
ti vret vet,meth a red ju sha ket
you kid cit cat hah
vi shpejt e rexhi,del keshi pi pexhi
un jom tipi,marr tima prej treshi
keshi e tdeshi,rakin ta teshi
do mu rru ti,hala pa tdal leshi
Ref:
-Triumphi-
Naaa Kush jena na na na na hmm hajde nalna na na na hajde nalna hmm na na
-Triumphi-
picture pussy pare
pare po marim pare po shesim
paret po mesin
perpara ngjeshim tash veq e mushem thesin
me goj t hapt mesin
se presin edhe desin se testin
moti e kena kalu perpara se me na kalu
shum e idhni kur vini
perpara juve na gjeni
dmth qe kurr sun na gjeni
na shkojna se vreni
dmth qe kurr sun na gjeni
na shkojna se vreni
dmth qe kurr sun na gjeni
na shkojna se vreni
hmmm na na

Naaa Kush jena na na na na hmm hajde nalna na na na hajde nalna hmm na na
Më Shumë Këngë Nga KMC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet