Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kmc - Vec Ty Te Dua  (Feat. Geri Familia Ideale)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/12/2013

2013-12-30T09:26:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vec Ty Te Dua" kënduar nga Kmc.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kmc i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga KMC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet