Më mbaj mend (për 1 muaj)


KMC - Sun Na Nalin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sun Na Nalin".
3. Video është e këngës "Sun Na Nalin", por nuk këndohet nga KMC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

KMC - Sun Na Nalin  (Feat. Denada)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Black Cloud"

Komente

Asnjë Koment

13/11/2019

2019-11-13T19:00:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sun Na Nalin" kënduar nga KMC.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga KMC i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Q-Fast. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

EMIROOZ :1
Welcome to my hood haver hade ti knena ,
Hade kqyre jeten haver na qysh e kena ,
Hade mso rrugen per kon knej po folet ,
I kem 2 killa bolet neve sna vyn pistolet ,

Get ap my way nega get ap my way ,
You bitch’z nega you do now where say ,
You do now where are my ama mother fucking G ,
Ama letren kale sosen t’jav shpaloj qdo aftsi ,

Mere lliken shpraze thesin bone rrethin se pe dhezi ,
Marri merri krejt papakat biri tjav kallxoj suksesin ,
Dit per dit t’hypi per mi dit per dit bi bi risi ,
Bari pi pi bari bi krejt MC-t ni thes I shti ,

Qyty para mahalle me havera shterr llika ,
Ju rrini boni poza pidha n’kry me perika ,
Lej let qohen n’kam se apet sun na nalin ,
Jepi zor sat dush po perpara sun na dalin .

Reff…, (2x)
Lej let qohen krejt k’kam se apet smun na nalin ,
Jepi zor jepi zor perpara sun na dalin ,
Kurr skom mu nal deri sa te la ferkemen ,
Jaauuuuuu gjith ko me bo temen .

Q-FAST :2
Jom I lidht gjith per repit sikur peshku per ujit t’detit ,
Kat shkoj publiken gjith mas vetit se jom ma I madhi I qytetit ,
Repi mu o kam lyp gjuma ni beat po du mi hyp ,
Du me gju rima si pare tima e dej te mys nuk du mi zhdryp ,

E qoj me emirin clubin n’kam ngo qysh nihet n’4 an ,
Lyp n’tona ant sin a sun gjan Inatin me neve ski qa e man ,
Mos um shtini mu ba I ran se e boj per qef se boj per fam ,
Nat e dit ti um shan un veq me ni rim t’boj krejt me lan ,

N’beat krekush s’po ta nin zanin tash s’krahasohet I jemi me tanin ,
Kash-in e mati me Donald trampin se jom nivelin ma t’ranin ,
Krejt kan qef mu ba si un se tmirat e mija nuk kan fun ,
Veq dost me mu jo sun lun se me fjal t’therri un krejt tjeter kun ,

Rimoj non stop s’t’bohet monoton as ni sen qe un e thom ,
Nat e dit mu um lshon kur t’kryhet e kthen edhe prap mu m’ngon ,
Repi pom lyp se jom starë kurr pi ti s’pres pare me marë ,
Kush per rap un n’venin e parë se jena mat mirt more kllosharë

Reff…, (2x)
Lej let qohen krejt k’kam se apet smun na nalin ,
Jepi zor jepi zor perpara sun na dalin ,
Kurr skom mu nal deri sa te la ferkemen ,
Jaauuuuuu gjith ko me bo temen .Më Shumë Këngë Nga KMC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet