Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Koela Dhe Eldi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Koela Dhe Eldi është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2015, Koela Dhe Eldi marrin pjesë në Kosova Fest Kids 2015 me këngën "Jemi Me Shume Stil". Më datë 18 Dhjetor 2015, Koela Dhe Eldi publikojnë videoklipin "Nata Plot Me Yje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Laura Dhe Bleona Hashani

Erlini Dhe Ervini

Olta Dhe Elda Sadiku

Havushe Dhe Andrin Salihi

Eduard Dhe Bleard

Ela Dhe Bora

Arrita Dhe Tuana Hoti

Vellezrit Kuqi

Arizana Dhe Adea Zekaj

Arbri Dhe Shkupi


Tags: Koela Dhe Eldi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet