Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kole Oroshi - Rëndesi Nuk Ka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rëndesi Nuk Ka".
3. Video është e këngës "Rëndesi Nuk Ka", por nuk këndohet nga Kole Oroshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Kole Oroshi - Rëndesi Nuk Ka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Shpejt Festive / Forca E Fatit"

Këngë e albumit:

"Eja Prap Tek Unë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+01:00Zemen tende e pashe here
e lexova menjehere
nuk mu duhej kohe e gjate
sepse te zbulova per nje nate

e di qe te duket perrall
s dahuron me shikim
nuk ke qejf me ra ne sy
askush nuk ka shans me nejt me ty

a me je ti prej tirane
prej prishte s jam ka e marr vesh
veq e di qe buzen tende
ngjyre qershie se kisha la kejt

a me je ti prej tirane
prej prishte rendesi nuk ka
e di qe ne buzen tende plote me shije
pika me kishte ra

me te thirre e ka ba ne jet sepse rasti kurr nuk pret
afer teje do te jem dhe do ta kuptosh sa te pelqej

di qe te duket perrall
s dahuron me shikim
nuk ke qejf me ra ne sy
askush nuk ka shans me nejt me ty

Ref:2
a me je ti prej tirane
prej prishtine s jam ka e marr vesh
veq e di qe buzen tende
ngjyre qershie se kisha la kejt

a me je ti prej tirane
prej prishtine rendesi nuk ka
e di qe ne buzen tende plote me shije
pika me kishte ra


Ky tekst u dërgua nga Natyra dhe Bedri Kalisi
Më Shumë Këngë Nga Kolë Oroshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë