Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kolë Oroshi - Qyqek
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qyqek".
3. Video është e këngës "Qyqek", por nuk këndohet nga Kolë Oroshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Kolë Oroshi - Qyqek Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Marenglen Boja

Komente

Asnjë Koment

09/11/2018

2018-11-09T16:59:49+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qyqek" kënduar nga Kolë Oroshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Marenglen Boja

Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Anisa Veseli - Qyqek

Pe lun qyqek (qyqek) uhhh
Mos um fol kot bich
I break your neck
Ty me mu nuk ta qet na nah uhhh
Working for the milly milly milly god belssed (x2)

Ftyra ma e re qe po bon trend
Boni mraba shpines stila, kshtuqe going fake your self
Snack deep shary snack deep goo goo goo any clap clap clap
Per ni fit qe nuk ta futi card
Ndrroje menaxherin pak se tu ka flliq zani
Pom don top lista me kan i pari,amo pe rren veten kot se thot kalendari

Pe lun qyqek (qyqek) uhhh
Mos um fol kot bich
I break your neck
Ty me mu nuk ta qet na nah uhhh
Working for the milly milly milly god belssed (x3)

(2)

Eyy,brraa
Ahh, ahh eyy
One she wants is a party
Why you want her even soft it so narthex
You are losing the game so it is so nartic
Farty,farty,farty

Fole kot,fole kot
Vijen vlog eyyy
Kat permi kat tu i palu hej
Sa ma shum po ju njoh pom dilni fake
Se me ftyrat e juve as portali nuk dhez

Koke kap si me doza me doza me bluza
Me qikat tu hi n'clab mashallah t'gata si ruska
Qka me than,nuk je per ket loj
My bich is bad and your bich is love

Cause my brika per minika
Folin trashk be im a back,nxehen pse nuk jon pozita,
e po dojn me kan ven tem hee,
mushu men hee,mushu men,
sa ki fjal une kom men

Ti nuk je connect, ti nuk je connect hee
Jom tjeteer nivel jom tjeter nivel ahh
Krejt qa po foli osht kot
a movu ejap,amovu ejap (hehe)

One she wants is a party
Why you want her even soft it so narthex
You are losing the game so it is so nartic
Farty,farty,farty.

Agon Amiga - Qyqek

Njo dy check rapet pom vin vet
Seni osht qyqek edhe boss jom vet
Loqka n'siklet spe din ka jom sivjet
Amiga osht sekret veq kurr nuk ta jep
Lavire lavire mos mdil para ftyre
Lavire lavire a u ngive qe u qive
Ti menon qe leht mbon per veti i i i
Tkallxon Amiga qa ki me hek ti i i i
E roki ncic a qysh dush thuj
Folin portalet bitch une po shuj
Po lyp sponzor un si paguj
Jo qe mdhimen ma perpara i gjuj

REF. 2x:
Qyqek qyqek qu kce qa po pret
Qyqek qyqek qiti cicat pa jelek

Loqkat per reth pi jepin qyqekit
Shumica per lek e do tjera prej qefit
Normal qe vjen se i ka kamt e gata,
Pom vjen keq jom full musht me data
Si dihet qysh shkon nata
Kce ti qyqek yoo kce ti me hapa
Kallxoju shoqeve qe t'laga
E din mir kush jom krejt gjeneratat
Shko qiju ti me papaka
Kane kohe ata ty met ble shum qanta
Edhe veti veti krejt qa menojn
Edhe veti veti krejt qa po thojn
Edhe veti veti krejt a e dojn,
Ni femen si ti , veq per ni sen jetojn

REF. 2x:
Qyqek qyqek qu kce qa po pret
Qyqek qyqek qiti cicat pa jelek

2x
Ohhh bitchi jem ti spom pelqen ama
Je bo problem njo mas njo pi pret me ren

REF. 2x:
Qyqek qyqek qu kce qa po pret
Qyqek qyqek qiti cicat pa jelek...

Ardiana Martinaj - Qyqek

PASKAN HY NE VALLE KREJT VEQ TI ANASH JE TUJ NEJT
PASKAN HY NE VALLE KREJT VEQ TI ANASH JE TUJ NEJT
FILLOJ VALLJA O JU QIKA ME VALLZU JU THRRET MUZIKA
FILLOJ VALLJA O JU QIKA ME VALLZU JU THRRET MUZIKA

LUJ LUJ QYSH O RENI LUJ QYQEK NET KALLET VENI
SILLU SILLU SIKUR HANA ME VALLZU T'PASKA LIND NANA
LUJ LUJ QYSH O RENI LUJ QYQEK NET KALLET VENI
SILLU SILLU SIKUR HANA ME VALLZU T'PASKA LIND NANA

LUMET NA QE JENA T'RI ME THAN SE S'NA VJEN MERZI
LUMET NA QE JENA T'RI ME THAN QE S'NA VJEN MERZI
MBUSHE VALLEN ME VALLTARE NISE DASMEN ME KANGTARE
MBUSHE VALLEN ME VALLTARE NISE DASMEN ME KENGTARE

LUJ LUJ QYSH O RENI LUJ QYQEK NET KALLET VENI
SILLU SILLU SIKUR HANA ME VALLZU T'PASKA LIND NANA

LUJ LUJ QYSH O RENI LUJ QYQEK NET KALLET VENI
SILLU SILLU SIKUR HANA ME VALLZU T'PASKA LIND NANA.
Më Shumë Këngë Nga Kolë Oroshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë