Koli Picaku
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: popullore moderne

Koli Picaku është këngëtar. Ka kohë që ai mendon të nisë muzikën pasi e ka pasion. Koli është me origjinë nga Shqipëria, por jeton në Gjermani.

Më datë 10 Qershor 2019, Koli Picaku publikon videoklipin "Dashnin Ma Jep" në stilin regaton-etno. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Alban Arifi, teksti nga Marjan Kola, Studio Global Records dhe video nga produksioni A.BA.

Më datë 16 Nëntor 2019, Koli Picaku publikon videoklipin "Te Desha, Te Dua". Muzika e këngës u punua nga Alban Arifi, ndërsa teksti u shkrua nga Govi Reka.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera