A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Koli Picaku
  • Residence:
  • Gjermani 
Not Yet Rated

Music genres: Modern Traditional

Koli Picaku is a singer. Ka kohë që ai mendon të nisë muzikën pasi e ka pasion. Koli është me origjinë nga Shqipëria, por jeton në Gjermani.

Më datë 10 Qershor 2019, Koli Picaku publikon videoklipin "Dashnin Ma Jep" në stilin regaton-etno. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Alban Arifi, teksti nga Marjan Kola, Studio Global Records dhe video nga produksioni A.BA.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019