Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kolona Zanore - Malet Me Blerim Mbuluar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  28

Malet me blerim mbuluar plot me bukuri
Bum
Malet me blerim mbuluar plot me bukuri
Dhe shqiptaret te bashkuar
Dalin per liri
Dhe shqiptaret te bashkuar dalin per liri
Zeri partizan degjohet dhe tremb cdo armik
Bum
Zeri partizan degjohet dhe tremb cdo armik
Flamuri kuq lart po cohet nga duart celik
Flamuri kuq lart po cohet nga duart celik
Jemi trima partizane vdesim per liri
Bum
Jemi trima partizane vdesim per liri
Fashistat ketu vend skane
Rrofsh moj shqiperi
Fashistat ketu vend skane
Rrofsh moj shqiperi

Ky tekst u dërgua nga EraRenditja: Top 200
Publikimi: 24/12/2010


Komente 0


Kolona Zanore - Malet Me Blerim Mbuluar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malet Me Blerim Mbuluar".
3. Video është e këngës "Malet Me Blerim Mbuluar", por nuk këndohet nga Kolona Zanore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.