Audio

Top 200

Kolona Zanore - Malet Me Blerim Mbuluar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/12/2010

2010-12-24T23:43:45Malet me blerim mbuluar plot me bukuri
Bum
Malet me blerim mbuluar plot me bukuri
Dhe shqiptaret te bashkuar
Dalin per liri
Dhe shqiptaret te bashkuar dalin per liri
Zeri partizan degjohet dhe tremb cdo armik
Bum
Zeri partizan degjohet dhe tremb cdo armik
Flamuri kuq lart po cohet nga duart celik
Flamuri kuq lart po cohet nga duart celik
Jemi trima partizane vdesim per liri
Bum
Jemi trima partizane vdesim per liri
Fashistat ketu vend skane
Rrofsh moj shqiperi
Fashistat ketu vend skane
Rrofsh moj shqiperi


Ky tekst u dërgua nga Era