Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Juliana Pasha


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   Degjoji Zerat E Larget
 •   Diamant
 •   Falje
 •   Flas Me Naten
 •   Hodha Nje Lule Ne Ferre
 •   It's All About You
 •   Je Madheshtor
 •   Jeto
 •   Kolazh Ne X Factor Albania
 •   Krishtlindje Te Bardha
 •   Kur Gjen Vetveten
 •   Lavdi Perendise
 •   Lumi I Dashurise
 •   Me Ka Zen Maraku Me Nji Cuc Matjane
 •   Milje Larg
 •   Naten Vone
 •   Në Më Je
 •   Ne Kengen Time U Shlodha
 •   Nenave Shqipetare
 •   Nga Jeta Morem Jete
 •   Nje Jete
 •   Nje Mije Arsye
 •   Nje Qiell Te Ri
 •   Nuk Do Qaj
 •   Nuk E Fshehim Dashurine
 •   Nuk Mjafton Te Dua
 •   Nuk Mundem Pa Ty
 •   Para Toda La Vida
 •   Pyes Lotin
 •   Qengji Eshte I Denje
 •   Rrjedh Ne Kenge E Ligjerime
 •   Sa E Shite Zemren
 •   Shqiperi O Vendi Im
 •   Të Ndjek Me Sytë E Ëndrrës
 •   Te Humbas Ne Enderr
 •   Thuja Rini
 •   Ti Une
 •   Vullkan
 •   We Don't Need Another Hero
 •   Xhaketa E Kuqe
 •   Yll I Rralle

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.