Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Overlord


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   Albano & Latino
 •   Baba U Kthy
 •   Cartel
 •   E Mir
 •   E Ta Dish
 •   Falja
 •   Gangsteri Mahalles
 •   Gg1
 •   Gjdo Nat Me Shi
 •   Hajde Shiptari
 •   I Pa Arritshem
 •   Inati
 •   Koha Shkon
 •   Kush Ma Shum
 •   Mary Jane
 •   Meri Lekt
 •   Merre Telefonin
 •   Mos U Mashtro
 •   Na
 •   Party Party
 •   Percjelle Yllin
 •   Pershendetje
 •   Po Deshtoni
 •   Produkt I Rruges
 •   Qka Jom Tu Pa
 •   Rap Original
 •   Real Love
 •   Rollin' Up
 •   She's Fire
 •   Skom Kujtes
 •   Speed
 •   Sun E Maj
 •   The Qafen
 •   Ti E Din
 •   Top Modele
 •   Veshu Zi
 •   Wow
 •   Zotit I Besoj

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.