Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Liliana Kondakçi


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   A Kane Uje Ato Burime
 •   Agime E Diej
 •   Agimet Tona
 •   Arberi
 •   Ariu Rupert
 •   As Me Jep Minush Gjerdanin
 •   Babain Tend E Kisha Shok
 •   Baresha E Malit (Mbi Maja Te Larta)
 •   Bashke Me Ty Gjithmone Te Rinj
 •   Bie Bore
 •   Bisedon Nje Popull
 •   Bjer Gitara Ime
 •   Brigadierja
 •   Cuca Malesore
 •   Dite Te Gezuara
 •   Ditet Qe Jetojme
 •   Djalo Mos Me Duaj
 •   E Bukur Vjen Pranvera
 •   E Shtrejta Toka Ime
 •   Enderr Per Nje Karrige
 •   Erdhen Dallendyshet
 •   Falem
 •   Fejesa E Blertes - Miri Im
 •   Feste Ka Sot Shqiperia
 •   Fllad Nentori
 •   Frymezimi Im
 •   Fshati I Ri
 •   Fshati Me Drita Do Te Lulezoje
 •   Gazi I Jetes Se Re
 •   Gezimin Njerzve Ua Shtoj
 •   Gjuha Jone E Bukur
 •   Hape Zemren
 •   Hidhe Hapin Vogelush
 •   Himni I Jetes
 •   Jam Nga Gjithe Shqipëria
 •   Ka Ardh Dita E Bashkimit
 •   Kalaja E Festivalit
 •   Kënga, Frymëzimi Im
 •   Kenga E Poetit
 •   Kenga E Zemres Sime
 •   Kenge Per Emin Durakun
 •   Kenge Per Korcen
 •   Kitara Partizane
 •   Kolazh
 •   Kooperativisteve Te Kemishtajt
 •   Krenari E Brezave
 •   Kur Jemi Bashke Te Dy
 •   Kur Po Xhirohej Nje Film
 •   Kur Te Pret Nje Dashuri
 •   Lule Dele
 •   Mall
 •   Mbetesh Kenge E Brezave
 •   Me Hapin E Jetës
 •   Mesnate
 •   Motres Kosovare
 •   Mozaik Tingujsh, Mozaik Ngjyrash
 •   Ndarja
 •   Nder Bese Dhe Trimeri
 •   Ne Dashurine E Saj
 •   Ne Gjunjet E Tu
 •   Ne Lindem Ne Pranvere
 •   Ne Moshen E Rinise
 •   Ninulle E Bardhe
 •   Nje Fjale Lumturie
 •   Nje Vonese E Vogel
 •   O Bilbil
 •   Obelisku I Historise
 •   Partizani I Vogel
 •   Per Jeten Tone Te Re
 •   Per Nenen Time
 •   Pranvera
 •   Pranvera E Dashurise
 •   Pranvera E Jetes Sone
 •   Pranvera E Lirise
 •   Qyteza E Re
 •   Rini E Perjeteshme
 •   Rruge E Re
 •   Rrugeve Te Jetes
 •   S'e Kam Te Lehte
 •   Shoqja Ime
 •   Shqiperi E Bukur
 •   Shtate Liqenet E Lures
 •   Shtegtimi
 •   Sonte Kemi Feste
 •   Sot Ka Fest Shqiperia
 •   Te Dua
 •   Te Dua
 •   Te Dua Ty
 •   Tekstilistes
 •   Ti Me Je Si Nje Gonxhe
 •   Udhetim Ne Pranvere
 •   Une Dhe Shokte E Mi
 •   Vajze Moj, Lule Moj
 •   Valbona
 •   Vashes Sime
 •   Violinistit
 •   Viti I Ri
 •   Xhaketa E Kuqe
 •   Zogu I Vogel

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.