Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një përmbledhje nga Simona Shalcanj


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Përmbledhja duhet të jetë e publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Poezitë e përmbledhjes që nuk janë në teksteshqip, duhet ti dërgoni PËRPARA se të dërgoni një përmbledhje. Në rast se mungojnë poezi, përmbledhja nuk do të publikohet e pa plotë. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Shtëpia botuese:


Vendosni numrin që mban secila poezi në përmbledhje në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   Ai Po Martohet
 •   Arsyeja E Jetes Sime
 •   Bera Keq Qe Te Lashe
 •   Cdo Nate
 •   Cfare
 •   Dashuria
 •   Dashuria Ime
 •   Dashuria Ime Ti
 •   Dashuria Qe Ndjej Per Ty
 •   Dhimbje
 •   Do Behem
 •   Do Te Dua
 •   Dua Cdo Gje Tenden
 •   E Di Pse Njerëzit E Mirë Vuajnë?
 •   E Shkuara... E Tashmja... E Ardhmja.
 •   Enderr
 •   Eshte Bukur
 •   Frike Nga Dashuria
 •   Gjithmone
 •   Gjithmone Dhuroj
 •   Gjithmone Jeta Ime
 •   Harro
 •   Historia Jone
 •   I Dashur
 •   I Shkruaj Atij
 •   Ishe Ti
 •   Jeta
 •   Kjo Jam Une
 •   Kjo Nate
 •   Kur Une Te Vdes
 •   Kush Jam?
 •   Lamtumire
 •   Le Ta Dije E Gjithe Bota
 •   Leter Per Dashurine E Jetes
 •   Letra Jote
 •   Loti I Femres!
 •   M'a Trego
 •   Malli Per Babin Tim
 •   Martohu
 •   Me Fal
 •   Me Fal I Dashur
 •   Me Fol
 •   Me Merr
 •   Me Mungon
 •   Me Mungon Shume
 •   Miremengjes Zemra Ime
 •   Ndal Dhuna
 •   Ndarje
 •   Ndihem E Cuditshme
 •   Ndonjehere
 •   Ne Heshtje Kur Qendroj
 •   Ne Syte E Tu
 •   Nena Ime
 •   Nese Me Tradhton
 •   Nuk Dua Te Fle
 •   Pavaresisht
 •   Per Ty
 •   Per Ty Dashuri
 •   Per Ty Nene
 •   Per Ty Qe S'e Meriton Kete Shkrim
 •   Per Ty Zemra Ime
 •   Perse
 •   Perse S'mundem
 •   Po Qaj
 •   Po, Ajo Është Dashuri!!!
 •   Poezi Dashurie Kolazh
 •   Poezia E Vdekjes Sime
 •   Prane Teje
 •   Prej Largesise Ku Ndodhesh...
 •   Premtoj
 •   Pres
 •   Pse
 •   Rrefimi I Henes
 •   Sa Bukur
 •   Sa Net
 •   Sa Shume Mall
 •   Sa Te Desha
 •   Shkruaj Per Ty
 •   Shpirti Im
 •   Si Do Te Jete
 •   Si Mund Te Me Tradhetoje
 •   Sonte
 •   Sonte Ne Vetmi
 •   Sot Jane Mbledhur
 •   Spital
 •   Syte
 •   Te Dua
 •   Te Jesh
 •   Te Lutem Me Fal
 •   Te Shkruaj Ty
 •   Thone Se Dhimbja
 •   Ti Je
 •   Ti Kurre Nuk E Kuptove
 •   Ti Nuk Ke Zemer
 •   U Fejove
 •   Une Pata Degjuar
 •   Urrej
 •   Varri Yt
 •   Vdekja Ime
 •   Veshtire
 •   Vitet Po Kalojne
 •   Viti I Ri
 •   Zemer
 •   Zemra
 •   Zemra Ime
 •   Zemra Ime Ti
 •   Zoti Im

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë përmbledhje.