Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një përmbledhje nga Aferdita Salihu


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Përmbledhja duhet të jetë e publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Poezitë e përmbledhjes që nuk janë në teksteshqip, duhet ti dërgoni PËRPARA se të dërgoni një përmbledhje. Në rast se mungojnë poezi, përmbledhja nuk do të publikohet e pa plotë. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Shtëpia botuese:


Vendosni numrin që mban secila poezi në përmbledhje në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   28 Nentori
 •   Ajo Kohe
 •   Anadolli Mbushur Shqiptare
 •   Arome Kamomili
 •   Babadimri
 •   Barbi Kukulla
 •   Besimi Im
 •   Bora E Pare
 •   Boteza Ime
 •   Bukuri Qe Me Vret
 •   Cikat
 •   Dashnija
 •   Dashuri E Pashprese
 •   Degjojeni Kengen Time
 •   Deren Mos Ma Mbyll
 •   Deshirat
 •   Dimri
 •   Dinakeria
 •   Ditelindja Ime
 •   Do Te Jem Ylberi Yt
 •   Do Vine Dite Dhe Per Mua
 •   Emigrante Ne Trupin Tim
 •   Ende Te Pres
 •   Endrra E Fjetur
 •   Flamuri
 •   Floket E Zbardhuar
 •   Gjakmarrja
 •   Gurbetqari
 •   Hallexhinjte Dhe Politika
 •   Hena Vajzerore
 •   Heshtje E Plote
 •   Ishe Dhe Je Ylli Im
 •   Jam Njeri Dhe Une
 •   Jeta
 •   Jete I Thone Dhe Kesaj
 •   Kartolina
 •   Kenge Per Ty
 •   Keputja E Jetes
 •   Koha
 •   Kohe Interneti
 •   Krenohem Per Ate Qe Jam
 •   Lugines
 •   Lumturia Me Gjeti
 •   Lutem
 •   Malli
 •   Me Duaj Veq Mua
 •   Me E Dashura Nena Ime
 •   Me Lot Pa Faculete
 •   Me Prit
 •   Me Quaj Si Te Duash
 •   Mekatarja
 •   Merzitja
 •   Mikja Ime
 •   Modestia Dhe Injoranca
 •   Molla
 •   Mos Me Kerko
 •   Ndjenat Per Ty
 •   Ne Pritje
 •   Nenes
 •   Nje Gote Me Vere
 •   Nuk Ishe E Imja
 •   Pa Titull
 •   Pasaniku
 •   Paske Qene Si Marihuan
 •   Per 28 Nentorin
 •   Per Ata Qe S'jane
 •   Per Ty Syblerta Ime
 •   Poleni I Miresise
 •   Prinderit E Mi
 •   Qika Nga Molla Kuqe
 •   Shporta E Luleve
 •   Shpresa E Fikur
 •   Shtepi E Gjysherve Te Mi
 •   Sot E Njemij Vjet
 •   Symjalta
 •   Ta Dergoj Nje Mesazh
 •   Te Dua
 •   Te Jesh A Te Mos Jesh
 •   Te Vuaj A Te Mos Vuaj
 •   Tradhtare
 •   Treni I Fundit
 •   Une
 •   Une Jam Vec Nje Sozi
 •   Ura E Jetes
 •   Vajza Me Nishan
 •   Vendi Im
 •   Vizite Vellezerve Shqiptar
 •   Zemer E Plagosur
 •   Zhytem Thelle Une
 •   Zilia
 •   Zilja E Telefonit

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë përmbledhje.