Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një përmbledhje nga Fatmir Çitaku


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Përmbledhja duhet të jetë e publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Poezitë e përmbledhjes që nuk janë në teksteshqip, duhet ti dërgoni PËRPARA se të dërgoni një përmbledhje. Në rast se mungojnë poezi, përmbledhja nuk do të publikohet e pa plotë. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Shtëpia botuese:


Vendosni numrin që mban secila poezi në përmbledhje në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   Amaneti I Nji Ushtari
 •   Andej Edhe Ku Jemi E Ku Se Jemi
 •   Andej Largë
 •   Andej Pertej Të S.Vertetes
 •   As Andej E Ase Kendej
 •   Até Naté
 •   Ç'me Duhet?
 •   Çou Tirane E Çou Prishtine
 •   Baba
 •   Beqir Aga
 •   Buk Buk Moj Nënë
 •   Dalléndyshe
 •   Dikur Andej Valeve Deti
 •   Dinakerija...
 •   Do T´vij!
 •   Do Te Pres
 •   Ecim Neper Kohra
 •   Eh Kjo Jeté
 •   Eh Moj Bot E Katandisur
 •   Eh Moj Koh
 •   Erdhi Pranvera
 •   Fëllëmza
 •   Fëllënza
 •   Flutura
 •   Geta
 •   Harabeli
 •   Hecim Tutje
 •   Ikim Ikim Ku T'shkojm Vallë
 •   Jetojm Ne Vargun E Ëndrrave
 •   Ju Rini
 •   Kafshat Qe S'kaperdihet
 •   Kam Nji Vlla
 •   Keci Imë
 •   Komandant
 •   Ku Ta Xhej Sod Lumturin
 •   Kungulli Dhe Loni
 •   Kur Dot Vije
 •   Kushé E Kushé!?
 •   Laraska Dhe Bilbili
 •   Largimi Nga Shtepija
 •   Lepuroshi
 •   Lexhendar Zahir Pajaziti
 •   Mëmëdheu Imë
 •   Mbetemi Ne Heshtje
 •   Mbetemi Të Burgosur
 •   Memedhe
 •   Mendoja Per Ty
 •   Mirë Se Erdhe Zahir Pajaziti
 •   Mixha Zen
 •   Mjer Kosova E Mjer Shqipnija
 •   Né Dialog Morri Me Zhugené
 •   Ne Gryken E Topit Po Te Me Shtini
 •   Nji Amanet
 •   O Botë Akau Je..!?
 •   Pa Ty Pranverë
 •   Pasha Bacin
 •   Perse Me Loté
 •   Pertej Dhembjesë
 •   Po Vjen Edhe Ti !.?
 •   Pranvere E Vitit '89-'90
 •   Prap Ju
 •   Pusho I Qet Ne Amshim
 •   Qendrimi
 •   Qendrimi I Vogel
 •   Rraskapitur Si Ne Vend Te Huaj
 •   Shteti Ne Shtylla
 •   Sikur Te Isha Un Ai
 •   Skifteri Dhe Bibimi
 •   Skrofotin
 •   Sod
 •   Ti O Bote E Huaj
 •   Urime 28 Nentori
 •   Vaj I Bilbilit
 •   Viti I Ri
 •   Xheli Imë
 •   Xona
 •   Xona Dhe Kukulla
 •   Xoni
 •   Zëri I Popullit
 •   Zxhohuni O Ju Te Mjer

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë përmbledhje.