Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Samanta Karavella


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   All I Need
 •   Asnjo Si Un
 •   Bashke
 •   Buzeqeshje
 •   Dashuri E Pastër
 •   E Jotja
 •   Eye Of The Tiger
 •   Faj
 •   Fallen
 •   Femer Fatale
 •   Gjethet E Shtatorit
 •   Golosa
 •   Hallelujah
 •   Humbur
 •   I Will Love Again
 •   Iluzion
 •   Kam Filluar Te Ndjej
 •   Kenga E Gjyshes
 •   Ku Ma Le
 •   Kush Jam
 •   La Tortura
 •   Larg
 •   Le Të Jetë
 •   Loti I Fundit
 •   My Heart's Song
 •   Na E Dina
 •   Pa Perse
 •   Pafundesi
 •   Provoje Edhe Nje Here
 •   Pse
 •   Pse U Harrua Dashuria
 •   S'te Mbaj Dot Peng
 •   Sagapo Të Dua
 •   Shume Happy
 •   Si Ai
 •   SS
 •   Start
 •   Syte E Tu & Pranvera Me Nje Lule S' Vjen
 •   Të Pajtohemi
 •   Ti S'e Din Se
 •   Vone
 •   Ylli Im Polar
 •   Zemra Të Fal
 •   Zemren Maje
 •   Zgjome Nje Tjeter Enderr

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.