Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Te Luta Te Luta

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(çdo strofe 2 here)

Tu luta, tu luta, tu luta une ty
Qe jeten ta kalojme ne bashe te dy

Fjalet e mija ti nuk i degjove
Dashurine time jo ti se besove

(refren)
Ikin vitet ikin vitet
Bashe me to harrohen dhe dhimbjet.
Ou ou uooooooo...

Te prita, te prita po shume me lendove
Fjalet e shoqeve ti degjove.

(1 here)
Fjalet e shoqeve
Ti s'duhet ti degjosh
Se jeten me shoqet
Jo ti s'do ta kalosh
Ejj shoqet ne na kane zili
Ngaqe duhemi une dhe ti.

(refreni)

Po nje dite pritja perfundoi
Dashuria ime tek nje tjeter shkoi

(refreni)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)