Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Babaliu - Çfare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Çfare tu them une sonte shoqeve
Me veshtrojne te gjitha me habi
A mos valle tek syte e mi
Fytyren ka lene ai

Çfare tu them une syve te tyre
Ata duan gjithçka te dine
Si tu them me pak fjale si tu them
Sot takova une dashurine

(refren)
Si mengjes kjo mbremje
...eshte per mua sot
Ka nje drite me emrin dashuri
Kaq e ngrohte jeta, kaq te dashur njerezit
Â…lumturia pakufi
(x 2)

(perseritet nga fillimi)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)