Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bonnie Tyler - Time

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
We wait for the weekends to go out dancing
We work all week just to get our pay
'Cause where there's music there could be romancing
We're gonna dance the whole night away

You gotta take the time to relax your mind
Switch off and leave your worries behind
For time, it isn't on our side
We haven't even got the time to play

Yeah, time
We need more time
Yeah, time
We're gonna have a good time
Trying to forget the working day

Don't take it easy
Don't take it slow, oh no, no, no, no
Can't you feel the burning?
Can't you feel the glow? ah yeah
Life lifts you higher and higher
So just get on down to where the music flows

Gotta take the time to relax your mind
Leave your worries behind
For time, it isn't on our side
Switch off and let yourself unwind

Time
We need more time, yeah
Gonna have a good time, good time
Trying to forget the working day

Gotta take the time to relax your mind
Leave your worries behind
Cause time, it isn't on our side
Switch off and let yourself unwind

Time
I got no time, yeah
We're gonna have a good time
Trying to forget the working day
Time, time, no time, time
Time, time, more time, no time....etc
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)