Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bonnie Tyler - Till The End Of Time

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I remember times like this
Memories you can't dismiss of paradise
Looking for a way to start our love again
Every night and every day
We can find a better way to live all our lives
We can be as one again
Finally find a way to say that we know the truth

'Til the end of time we love
Reaching for the higher ground
'Til the end of time we live
Giving all we have to give

Children of another time
We lay it all upon the line
To say I love you
Every night and every day
We can find a better way to say
I love you

'Til the end of time we love
Reaching for the higher ground
'Til the end of time we live
Giving all we got to give
Giving all we got to give
Giving all we got to give

'Til the end of time we love
Every night and every day
Reaching for the higher ground
Reaching for the higher ground

'Til the end of time we live
Giving all we got to give
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)