Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonnie Tyler - Get Out Of My Head

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I can't see in the dark, but I see you
Words don't come from your heart, but they get through
Something's happened to you, something's happened to me
Someone's changing our lives, I know it isn't me

Oh get out of my head and get into my heart
Get out of my head and get into my heart
I thought it was love
But there's love and there's love
So get out of my head and get into my heart

Not much more I can do, than what I've done
You shot me through the heart, without a gun
Something's happened to you, something's happened to me
Someone's changing our lives, I know it isn't me

Oh get out of my head and get into my heart
Get out of my head and get into my heart
I thought it was love
But there's love and there's love
So get out of my head and get into my heart

Something's happened to you, something's happened to me
Someone's changing our lives, I know it isn't me
Oh get out of my head and get into my heart
Get out of my head and get into my heart
I thought it was love
But there's love and there's love
So get out of my head and get into my heart

Get out of my head and get into my heart
Get out of my head and get into my heart
Get out of my head and get into my heart
Get out of my head and get into my heart
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)