Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bonnie Tyler - Hey Love (It's A Feelin')

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
This love you give me baby, I do believe in
'Cause while the world goes crazy, you keep me breathing
And if you had to leave me I couldn't let you
And the way my arms have held you, they can't forget you

Hey love, it's a feeling inside
Hey love, it's a feeling that I can't describe
Hey love, it's a feeling that I just can't hide
Now I know, Oh Lord, how I know, now I know what it's like

This love you give me baby, Oh keep on giving
'Cause while the world goes crazy, you keep me living
And if you had to leave me I couldn't let you
And the way my arms have held you, they can't forget you

Hey love, it's a feeling inside
Hey love, it's a feeling that I can't describe
Hey love, it's, a feeling that I just can't hide
Now I know, Lord, how I know, now I know what it's like

Hey love, it's a feeling inside
Hey love, it's a feeling that I can't describe
Hey love, it's a feeling that I just can't hide
Now I know, Lord, how I know, now I know what it's like
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)