Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Nata Jone

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ishte nate kur ti u largove
dhe me le qava un per ty
dhe se di perse me harove
por ti pash ata lot ne sy.
Un e di se ti me nuk vjen
se nje tjeter ke
por ta dish se nuk te haroj
dhe pse per mu sje.
Do te mbes nata jone
si e fundit nate per mua
ti me le por un moj loqke
vazhdoj te te dua
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)