Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Kthehu Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O baby un e ndjej
mungesën tende shum
asgje nuk dua tjeter
veç një herë të perqafoj
të lutem mos ik ti
mos me lere në vetmi
Pran meje ti qendro
se as kush si un nuk të do
edhe pse nuk të kam ty pran
gjithmon per ty mendoj
baby pa ty s’mund të vazhdoj
tjetren s’mund të dashuroj

Ref:(2x)
Kthehu ti
vetëm edhe nje her ti
të lutem mos me ler në vetmi
o baby kthehu ti pran meje tash

Tash un kur e kujtoj
at dashuri me ty
un duhet të kthehem prap
e di se kam bere nj gabim
pa ty nuk mund të jetoj
pa ty nuk mund të vazhdoj
në vetmi jam un tash
e dashur të lutem kthehu prap
edhe pse nuk të kam ty pran
gjithmon per ty mendoj
baby pa ty s'mund të vazhdoj
tjetrën s'mund të dashuroj

Ref:(2x)
Kthehu ti
vetëm edhe një her ti
të lutem mos më ler në vetmi
o baby kthehu ti pran meje tash

Memli:
yeah aha
Edhe pse tash je vetë
e di se s'je e lirë
se edhe po të kerkosh për jetë
s'mund te gjesh më mir
e un e di se pa mua ti s’di të jetosh
s’di të mendosh
s’ke ku të shkosh do ta kuptosh
bëhesh histerike në raste panike
e ke arritur pikën kritike mike
nëse do që me mua të jesh
kthehu sot se nesër nuk do të më gjesh

Ref:(4x)
Kthehu ti
vetëm edhe një her ti
te lutem mos më ler në vetmi
o baby kthehu ti pran meje tash
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)