Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Me Kapele Karocieri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me kapele karocieri
Me xhaketë milioneri
Endacak si cigani
E ka shpirtin,shpirt xhanani
Të gjith cunat më shikojn
U pëlqen të më ngacmojn
Po unë mëndjen e kam mbledhur
Djalin tim un e kam zgjedhur
O mor cuna gjithë sa jeni
ku e keni hallin,unë e di
Po kam frikë se hallin nuk ma dini
Si Hirushja në përralla
Kam dhe unë një djalë që me pelqen
kam dhe une nje djale qe ma do zemra
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)