Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aida Baraku - Zjarri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Djalo ore kah tia mbaj???
100 krimba po me hajn.
Ndjenjat ore valle po vallzojn!
Kesaj i thokan dashuri zemra ne dy o me u shkri,
e deri ne mes kembeve te kaloj
Ne mua ndizen 100 zjarre,
e nuk mund ti shuaj fare ...
netet dua ti kaloj me ty!

Ne mengjeset plot me vese,
ndoshta do te kerkoje une ndjes
por mashtrohem: nuk pendoheeemm

Zjarrin nmua oo ka hy,
Zjarrin do ta fal dhe ty,
mor i Miri do te mbaj nen dry
Vec per vete te te kem,
tere jeten me ty te jem (trop fort mon dieu hahaha)
Nese miresh vesh? Mire do ta kesh

hopaaaaaaaaaaa

Zjarri nmua o ka hyyy
zjarrin do ta fal dhe tyyy ooooo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)