Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - S'jam Pendu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
jemi dasht e kemi dal
mi ke then ma t,mirat fjal
kemi qesh e kemi lujt
por ne fund m,ke lan me vujt

s,te harroj s,te harroj
si dikur te dashuroj
s,jam pendu s,jam pendu
zemren qe ta kam dhuru

kemi fol per t,ardhmen ton
me the te dua pergjithmon
kemi qesh e kemi lujt
por ne fund m,ke lan me vujt

s,te harroj s,te harroj
si dikur te dashuroj
s,jam pendu s,jam pendu
zemren qe ta kam dhuru
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)