Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Bej Be Se Nuk Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hey ti hey

Kete zemren time se merr
Me komplimente

Hey ti hey

Mjaft me me veshtrime,
Largohu se me c'mende

ReF

Veten tende po e torturon
Mos u lodh ti kot me mua
Sepse kohen djalo po harxhon
Te bej be se nuk te dua

Vdes sa here me shikon
Ki kujdes te them
Se shum po fantazon
Bej be qe ste dua

Hey ti hey

Qenke mesuar
Te kesh veq sukses

Hey ti hey

Ti ne mua nuk ke fije shprese

ReF

Veten tende po e torturon
Mos u lodh ti kot me mua
Sepse kohen djalo po harxhon
Te bej be se nuk te dua

Vdes sa here me shikon
Ki kujdes te them
Se shum po fantazon
Bej be qe ste dua
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)