Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Llokum

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Do te knojna me loder hajde
do knojna me loder
per ju miq e shoke aman
me vllazni e moter

Belin pak me dredhu
t'kisha hy une djal ne xhan
e me mu kishe vallzu
gjithe kete nate

Ref: 2x
O llokum, llokumi im
hajde luj pa pushim
nena per ty m'ka lind
sheqeri im

Vetem gishtin ty kur ta luaj
mendjen djal ty ta bej uje
e me te than sa fort te du
1mije vjet kishe jetu

Belin pak me dredhu
t'kisha hy une djal ne xhan
e me mu kishe vllazu
gjithe kete nate

Ref: 4x
O llokum, llokumi im
hajde luj pa pushim
nena per ty m'ka lind
sheqeri im
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)