Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Moj Tradhtare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti nje dit je largu
Ku je shku sme ke tregu
E ke marr nje pasanik
Qe jeton ne amerik (2x)

Ref: 2x
Moj tradhtare moj tradhtare
Mos harro se dashuria
Nuk blihet me pare

Tash e sheh ke gabu
Kot e ke tash me lotu
Per mu kthy tash esht vone
Se per mu me s’egziston

Ref: 4x
Moj tradhtare moj tradhtare
Mos harro se dashuria
Nuk blihet me pare
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)