Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - A Mundem Te Jetoj Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jo s'dua ta dij cfar te tjeret thone
Mbi letra shkruaj emrin tend
E nuk gjej dot fjalet per ne te dy
Nuk di a mjafton te them te dua shum

Nje fshehretin te leht e ndjej kur ty te prek
Me kthen serish ne nje femi
Cdo breng nga une largohet
Jeta serisht me afrohet
Ndihem ndryshe kur je ti

Jo s'dua ta dij cfar te tjeret thone
Mbi letra shkruaj emrin tend
E nuk gjej dot fjalet per ne te dy
Nuk di a mjafton te them te dua shum

Nje dritherim te leht e ndjej kur ty te prek
Me kthen serish ne nje femi
Cdo breng nga une largohet
Jeta serisht me afrohet
Ndihem ndryshe kur je ti

Do te futem ne lekur
Ne shpirtin tend do rri
Veten time tek ti do ta gjej
Sdo doja kurr nga ty te ket largim
Jo nuk mundem un te jetoj
Pa ty

A mundem te jetoh pa ty?!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)